Srbija remizirala i sa Italijanima - Za četvrtfinale se čeka meč Slovenije i Azura!

> 22:42

Futsal reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno 1:1 protiv selekcije Italije u drugom kolu grupe A Evropskog prvenstva.

Srbija je povela u 30. minutu golom Dragana Tomića, ali nije dugo trajala radost našeg tima. Dva minuta kasnije "azuri" su izjednačili preko Masima De Luke.

Prolaz u četvrtfinale zavisiće od utakmice Slovenije i Italije u poslednjoj rundi takmičenja. Pobeda jednog od ova dva tima značila bi i da će Srbija proći u četvrtfinale kao drugoplasirana.

Međutim, ukoliko bi "azuri" i "zmajčeki" odigrali nerešeno, ali uz više golova nego na utakmici Srbija - Italija (3:3, 4:4, 5:5...), naša selekcija bi završila takmičenje.

Rezultat 0:0 ili 1:1 takođe vodi Srbiju u četvrtfinale, dok bi ukoliko na utakmici Slovenija - Italija bude 2:2, možda čak i žreb odlučivao o četvrtfinalistima.