Evrogol Čeriševa - Rusi ubedljivi u dosadnoj utakmici

> 18:06

U jednoj ne tako zanimljivoj utakmici, Rusija je ubedljivo savladala Saudijsku Arabiju rezultatom 5:0.

Partizan se pojačava pred odlazak na pripreme!

Svetsko prvenstvo je zvanično počelo, a samo 12 minuta nam je trebalo da bismo videli prvi pogodak na stadionu "Lužnjiki" postigao Juri Gazinskij. Gazinski je nakon udarca glavom svojoj reprezentaciji doneo prednost od 1:0.

Ovu situaciju je više obeležio momenat na tribinama, naravno Putin u glavnoj ulozi.

U 43. ninutu Čerišev je nakon sjajne finte bacio dva fudbalera i bez problema doveo svoju reprezentaciju u vođstvo od 2:0. Nismo gledali toliko kvalitetan fudbal. Ono što treba spomenuti jeste da se jedan od najboljih igrača Ruske reprezentacije Alan Džagoev povredio i izgleda da je prvenstvo za njega završeno.

Na poluvremenu je Rusija imala dva gola zaostatka.

Počelo je drugo poluvreme i nije se odavao utisak da će biti ubedljiv rezultat. Saudijska Arabija je do 50. minuta imala veći posed lopte. Uglavnom je to bilo po sredini terena i jedni i drugi su bili veoma loši.

Utakmica nije odavala utisak da će rezultat biti ubedljiv a onda je došao došao 71. minut. Artem Džuba je nakon centaršuta Golovina lagano glavom uneo loptu u mrežu. Interesantno je da je Džuba samo minut pre gola ušao u igru.

Rusi su nastavili da napadaju, nisu to bile nešto ozbiljne šanse ali igrao se 91. minut i onda smo videli bombu.

Dovoljno je reći Denis Čerišev.

Samo tri minuta kasnije pogodio je i Golovin. Slobodan udarac i bum!

Bez obzira što utakmica nije bila nešto interesantna, 5:0 je 5:0 i Rusi su ostavili veliki utisak.

JOŠ SPORTA:

Rastavac: Sada smo fokusirani na našu igru, ranije smo sebi bili najveći problem!

Zvezda stigla na Zlatibor - misija LŠ može da počne!