Partizan dobio, povratnik pogodio!

> 17:30

Partizan je danas gostovao u Sivcu, gde je odigrao prijateljsku utakmicu sa domaćim Poletom.

"Adio amići" - u penziju otišao jedan od najluđih igrača!

Član Područne lige Sombor je obeležio 90 postojanja, a jubilej im je obeležen utakmicom sa našim vicešampionom. Iako su izgubili, 2.500 gledalaca će ostati u sećanju ovaj duel.

Partizan je u kombinovanom sastavu slavio sa 2:0, a oba gola je postigao povratnik u postavu crno-belih, Gabrijel Enake, u prvom i devedesetom minutu.

Navijači Partizana su se u poslednje vreme pitali šta se dešava sa ovim momkom koji je letos došao kao veliko pojačanje na poziciji desnog beka, ali posle poraza crno-belih od Bešiktaša (3:0) u Istanbulu, Enakea nije ni bilo u protokolu za naredne utakmice.

Danas je na najbolji način iskoristio minute koje mu je dao Mirković. pa će u nastavku prvenstva, popularni Bata možda imati slatke muke, kada je u pitanju pozicija desnog beka.

Zanimljivo je i to, da je današnji meč odigrao Aleksandar Miljković, ime koje je poznato navijačima Partizana, momak koji je dres crno-belih nosio od 2007. do 2013. godine. Ko zna, možda se levi bek ove zime vrati u Humsku.

Partizan je igrao u sastavu: Kljajić, Cucin, Miljković, Ostojić, Urošević, Enake, Đerlek, Smiljanić, Ilić, Ivanović, Nikolić.

Igrali su još: Trnić, Vulićević, Miletić (G) Nemanja, Valiente, Janković Aleksa, Stevanović, Stanojlović, Nović.

Polet: Đurišić, Pejanović, Perović, Strunjaš, Rakočević, Plavšić, Bošković Darko, Vukelić, Komazec, Janjuš, Bošković Nemanja.

Igrali su još: Romić, Rakočević, Marković, Rovčanin, Peruničić, Kaluđerski, Bosnić, Maksimović, Kajtez, Janković, Aleksić.