Lajpcig Šalke

Lajpcig i Šalke igraju derbi kola, sjajne kvote

13.01.2018 12:30 > 13:32
Autor: planetwin365

Sudar Lajpciga i Šalkea u 18. kolu Bundeslige deluje kao da bi mogao da nam donese mnogo uzuđenja i golova. Lajpcig je jedan od timova koji igra najzabavniji fudbal u prvenstvu. Trenutno je peti na tabeli sa 28 bodova, ali je trenutno u seriji od četiri meča bez pobede, sa dva remija i dva poraza. Na kraju prve runde Bundeslige tim je odigrao uzbudljiv meč sa Hertom, ali je na kraju izgubio 3:2, iako je imao igrača više još od sedmog minuta utakmice.

Šalke ima sjajnu sezonu i trenutno je drugi na tabeli, sa 30 bodova, odnosno 11 manje od lidera Bajerna. "Rudari" su prošlu godinu završili sa četiri remija i jednom pobedom. U poslednjoj prvenstvenoj utakmici odigrali su 2:2 sa Ajntrahtom. Tada su gubili 2:0 do finiša meča. Tada je Embolo dao gol u 82. minutu, a Naldo u petom minutu nadoknade za izjednačenje.

Uprkos Lajpcigovim nedavnim rezultatima, ovde je ipak favorit kod kuće. To je tim koji živi za velike utakmice, a ova je jedna od njih. Planetwin365 nudi kvotu od 2,16 na Lajpcig, 3,36 na Šalke i 3,45 na remi. Igra golovi 3+ donosi kvotu od 1,89. Preporučujemo da igrate na domaćina i na 3+ golove.