Dinamo Kijev Partizan

Partizan i Dinamo za prvo mesto, očekujte golove

07.12.2017 09:40 > 09:44
Autor: planetwin365

Partizan i Dinamo su već obezbedili plasman u drugu fazu Lige Evropa, ali će njihov večerašnji duel odlučiti o prvom mestu u grupi. Ukrajinski vicešampion ima dva boda više, tako da šampionu Srbije ostaje samo da pobedi ako želi da osvoji prvo mesto.

Svi se sećamo prvog meča: Partizan je vodio 2:0 na poluvremenu, a bio je blizu i 3:0, ali je golman Kijevljana izvukao loptu sa gol-linije. U nastavku je sve krenulo nizbrdo. Prvo je Ožegović bez ikakve potrebe napravio penal, a onda su gosti postigli još dva i slavili 3:2.

Dinamo u prvenstvu ima meč manje i zaostaje četiri boda za Šahtjorom, a za vikend završava polusezonu u gostima, tako da mu je ovo poslednja utakmica kod kuće u ovoj godini. Partizan u nedelju ide u goste starom dužniku Napretku u Kruševac, a onda već u sredu igra "večiti" derbi sa Crvenom zvezdom.

Zbog svega toga se može pretpostaviti da ekipe neće igrati u najjačem sastavu, ali se golovi svakako očekuju, jer pritiska ipak nema. Planetwin365 kvote su 1,62 na Dinamo, 5,53 na Partizan i 3,80 na remi. Igra GG donosi kvotu od 1,78, a igra GG od 1,82. Mislimo da su te igre sa golovima najbolji izbor za ovaj meč.