Alimpijević: "Igrali smo protiv rivala koji je daleko jači od nas"

> 12:18

Crvena zvezda mts sinoć je doživela i 15. poraz ove sezone u Evroligi, i to jedan od najtežih. Barselona je slavila sa 88-54, čime je Zvezda značajno pokvarila utisak posle trijumfa nad Unikahom u Beogradu.

Lazić: "Izvinjavam se navijačima"

'Imam utisak da ekipa očekuje plej-of u ABA ligi, ali ovo nije pravi način da ga dočekamo. Sa ovakvim utakmicama nećemo sebi pomoći. Nama treba i publika, a njenu podršku treba zalsužiti boljim partijama'', objašnjava Alimpijević, a prenosi ''Blic''.

Iako je Zvezda potpuno potonula u poslednjoj četvrtini, kada je protivnik ostvario razliku od čak 21 poen (26-5), Alimpiehvić smatra da je meč još ranije izgubljen.

''Utakmica je izgubljena u prvom poluvremenu, jer kada se potrošite u jurenju rezultata u trećoj četvrtini, naravno da onda ne ostaje previše energije za poslednjih 10 minuta. Nismo igrali protiv rivala koji je slabiji od nas, nego koji je daleko jači'', pohvalio je Alimpijević rivala i naglasio da ''Barselona nije ista sa Pešićem i bez njega''.