Igrale su se poslednje sekunde revanš utakmice polufinala indijskog prvenstva. Finalist je bio poznat pa su proradile strasti koje je bilo teško savladati.

LUDO POLUFINALE: Tuču između indijskih timova začinili Brazilci! (VIDEO)

15.12.2016 08:51 > 08:37
Autor: Marko Savić

Ateltico de Kalkuta je u revanš utakmici polufinala indijskog prvenstva odigrao 0:0 na gostovanju kod Mumbai Cityja te se tako plasirao u finale zahvaljujući pobedi od 3:2 iz prvog susreta. Podvig je još i veći, ako se uzme u obzir da su gosti od 43. minuta igrali s igračem manje jer je Lalthlamuana u razmaku od samo devet minuta dobio dva žuta kartona.

Mumbaijev Indijac, Lalhmangaihsanga Ralte napravio je ružan prekršaj u posljednjim sekundama nad Špancem Juanom Carlosom Belencosom, a ovaj je reagovao i nastala je prava tuča u kojoj se ipak istaknuo Mumbaijev Brazilac, Thiago Cunha koji je u tih par minuta pretrčao više nego otkako je ušao na teren u 69. minutu. Sudac Rowan je Belencosa i Cunhu nagradio crvenim kartonima, a sve se nekako na kraju ipak smirilo.

Ateltico de Kolkata će u finalu igrati protiv Kerale Blastersa koji su u drugom polufinalu svladali Delhi Dynamos. U prvoj utakmici Kerala je kod kuće slavila 1:0, a u uzvratu je izgubila 2:1.

Još sporta:

NEMA VIŠE RITMA: Legenda NBA ove sezone ide u penziju!?

MURINJO ODBRUSIO BIVŠEM NAPADAČU: Zlatan je svakako bolji od tebe!

"POSEBNI" JE REKAO SVOJE: Murinjo jednom rečju opisao Zlatana!

PL: Nova Ibrakadabra; Siti i Totenhem nepokolebivi!

KAKAV DELIRIJUM: Evo šta su navijači zapevali neposredno pre Ramosovog gola! (VIDEO)