Brazilac u prvom meču u startnoj postavi oduševio

Tako to radi Leonardo, gol pred 70.000 zakletih neprijatelja

22.08.2017 20:19 > 20:19
Autor: Srđan Pestorić

Tako to radi Leonardo. Gde je stao u Partizanu nastavio je u Al Ahliju iz Saudijske Arabije. U prvom meču koji je počeo u startnoj postavi Brazilac je postigao gol na gostujućem meču protiv iranskog Persepolisa, u okviru četvrtfinala azijske Lige šampiona. Utakmica je završena 2:2, a pred 70.000 zakletih neprijatelja gosti iz Saudiske Arabije su golom Leonarda u 58. minutu poveli 2:0 i činilo se da su blizu pobede. Ipak, do kraja utakmice Persepolis je stigao do 2:2 i nade da može u revanšu u Džedi da izvuče povoljan rezultat.

Inače, Leonardo je majstorski reagovao u toj 58. Minuti. Na asistenciju Al Džamana pogodio je mrežu domačina u svom stilu i pokazao da će biti ogromnop pojačanje za tim iz Džede.